گنج یاب تصویری

گنج یاب تصویری

یکی از ملاک های اصلی در خریداری دستگاه گنج یاب تصویری و یا  فلزیاب  تصویری ، تست به دست مشتری در چندین لایه  از خاک های گوناگون از جمله  ساروج  ، مواد معدنی  و … می باشد ، حتما از فروشنده در خواست کنید  که کار با دستگاه را به شما آموزش دهد و با شما تمرینات لازم را بکند .

گنج یاب تصویری

گنج یاب تصویری

اگر فروشنده ی این گونه دستگاه ها  ادعا کند که دستگاهش

فقط  یون  طلا را می شناسد و شناسایی میکند و فلز جدید را

شناسایی نمیکند ،  باز هم  آن فروشنده  شما را فریب میدهد

و جنس خوبی را به شما ارائه  نمی دهد و شما را دچار ضرر میکنند .

باید  توجه داشته باشید که کارایی و عمق نفوذ  این دستگاه ها

در صخره و تخته سنگ ها ، یکدست و یکپارچه مشخص  نمی شود

. بطور مثال دستگاه  ۳  و ۳۰ میلیون تومانی هر دو در صخره و تخته سنگ ها

کارایی لازم را دارند ولی اگر چندین لایه زیر هم  باشند ،

دستگاه ۳ میلیون تومانی فقط   ۵ تا ۷ سانتی متردر آن  نفوذ خواهد کرد ولی  دستگاه  ۳۰  میلیون تومانی به راحتی می تواند  در آن نفوذ کند و تصویر آن شئ را به نمایش بگذارد  . درواقع  تفاوت اصلی این دو دستگاه گنج یاب تصویری ، قیمت نیست . بلکه قدرت دستگاه و قابلیت حذف ذرات و مواد در آن میباشد .

تست گنج یاب

همیشه موقع خرید دستگاه گنج یاب ،  خودتان دستگاه را تست کنید و اجازه دهید فروشنده تنظیمات را به شما آموزش دهد تا شما هم کار با آن دستگاه را یاد بگیرید .

گنج یاب  و فلزیاب  های موجود در ایران ، توسط کشور های متعدد  و  مختلفی تولید شده  و وارد بازار می شوند ،  مدل های آلمانی ، فرانسوی ، ژاپنی ، ترکیه  یا حتی   چینی ،  مونتاژ ایران ،  که البته نمی توان از کشور ساخت و مبدا در مورد آن ها قضاوت کرد ، اما مهم است که دستگاه   قطعات مونتاژ شده از کشور های مشهور در زمینه تولید گنج یاب تصویری  و سیستم های ردیاب استفاده کنند .

ویژگی VLF و PI موجود در دستگاه های گنج یاب تصویری  ضریب نفوذ پذیری  آن ها ، تفکیک پذیری را بیشتر می کند ، دستگاه هایی که در بورشور توضیحات از این ویژگی های دستگاه های تصویری  پشتیبانی می کنند ممکن است قیمت بالاتری داشته باشند ، اما کار تشخیص را چند برابر بهتر انجام می دهند تا کاربر به راحتی به انچه که در زمین مدفون شده است دست پیدا کند .

برخی از انواع گنج یاب تصویری همراه با آموزش رایگان

درباره ما Donya84

محتوا پیشنهادی

فروش طلایاب

فروش طلایاب

فروش طلایاب در شرکت دنیای فلزیاب فروش طلایاب بصورت معتبر و تست و اموزش بصورت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید