سنسور FLC-100 داخلی (مالزی)

سنسور FLC-100 داخلی (مالزی)

سنسور FLC-100 داخلی (مالزی):

یک کپی با کیفیت از سنسور استفان مایر آلماناین سنسور که در ایران به سنسورهای مالزی مشهور است، دارای حساسیتی تقریبا مشابه سنسورهای استفان مایر آلمان بوده و در تستهای صورت گرفته، از کیفیت بسیار مناسبی برخوردار می باشد. طبق تست‌های پویشگران در بحث ثبات دمایی، ثبات مغناطیسی و به طور کلی ثبات کاری، نمره ۸۰ از ۱۰۰ را دریافت نموده است که در برابر محصولات استفان مایر که تقریبا ثبات ۱۰۰ از ۱۰۰ دارند نمره بسیار بالا و مطلوبی محسوب شده و در قیاس با سنسورهای متفرقه موجود در بازار ایران به جرات بی رقیب می باشد

در ادامه:

 

که با در نظر گرفتن قیمت مناسب این محصول، می‌تواند انتخاب مناسبی برای کاربرانی که امکان خرید محصولات گران‌تر را ندارند باشد.
شایان ذکر است که شباهت زیاد این سنسور با ورژن اصلی، متاسفانه موجب سوء استفاده گسترده ی اغلب سازندگان داخلی گردیده بطوری که این سنسور را به عنوان سنسور اورجینال به مشتریان ارائه می کنند و تشخیص این امر از عهده کاربران عادی خارج است.

سنسور FLC-100 داخلی (مالزی)

 

سنسور FLC-100

محصولی از شرکت بزرگ استفان مایر آلمانشرکت استفان مایر آلمان با ۲۵ سال سابقه در زمینه تولید ابزارهای دقیق و حساس مغناطیس سنجی، در دنیا جزو پیشگامان این عرصه محسوب می شود که سنسورهای تولید شده توسط این شرکت در محصولات قدیمی و قدرتمند شرکت OKM نیز استفاده می‌شد و امروزه کمتر کسی را میتوان یافت که در مورد کیفیت این سنسور مطلع نباشد.
بازه ی سنجش مغناطیس این سنسور ±۱۰۰ میکروتسلا است و میزان نویزپذیری این سنسور کمتر از ۵ نانوتسلاست.
در تست قدرت سنسورها توسط لابراتوار پویشگران، امتیاز ۹۰ از ۱۰۰ را در میان محصولات استفان مایر کسب نموده است که نشان از قدرت بالای این سنسور در کنار ثبات بسیار عالی آن دارد.
از این سنسور در کلیه گرادیومترهای شرکت پویشگران استفاده می شود.

اطلاعاتی درباره  FL1-100

حساس ترین سنسور شرکت استفان مایر آلمان
برخلاف سایر محصولات شرکت، نحوه کاوش این سنسور کاملا از نوع Fluxgate بوده (سنجش شار مغناطیسی) که این روش کاوش علاوه بر افزایش دقت کاری، موجب ایجاد حساسیت و قدرت بیشتر نسبت به کشف میدان های عمیق و یا میدان های الکترومغناطیس حاصل از فلزات نرم می شود.
بازه ی سنجش مغناطیس آن همانند سنسور قبلی ±۱۰۰ میکروتسلا می باشد اما چیزی که این سنسور را تبدیل به یک سنسور خاص نموده است میزان نویز پذیری کمتر از ۲۰ پیکوتسلای آن می باشد که در مناطق آلوده شهری و اطراف دکل های مخابراتی و .. نسبت به سایر سنسورها تصاویر یکدست تر و بدون مشکلی تهیه خواهد کرد.در تست قدرت سنسورها توسط لابراتوار پویشگران، امتیاز ۱۰۰ از ۱۰۰ را در میان محصولات استفان مایر کسب نموده است که در حال حاضر قوی ترین سنسور موجود در این بازه ی کاری می باشد.
این سنسور فقط در قالب گرادیومتر تک محور و در ورژن فیوچر ادونس ارائه خواهد شد.

درباره سنسور FLC3-70

محصول سه محوره ی شرکت استفان مایر آلمان
تنها سنسور شرکت استفان مایر می باشد که قابلیت سنجش و اندازه گیری میدان مغناطیسی در سه محور و زاویه مختلف را داراست.از این سنسور در سیستمهای میدان کل که توضیحات آن در بخش محصولات پویشگران ارائه شده است استفاده میشود و عملکرد بسیار دقیقی در ثبت تصاویر میدان کل دارد. بازه ی سنجش مغناطیس این سنسور برخلاف سنسورهای قبلی تا ±۲۰۰ میکروتسلا می باشد و میزان نویز پذیری این سنسور نیز کمتر از ۳ نانوتسلا می باشد.
در تست قدرت سنسورها توسط لابراتوار پویشگران، امتیاز ۹۵ از ۱۰۰ را در میان محصولات استفان مایر کسب نموده است که این موضوع در کنار روش برداشت منحصر بفرد آن میتواند انتخاب مناسبی برای کاربرانی باشد که به دنیال یک محصول تمام عیار می باشند.
این سنسور فقط در قالب گرادیومتر میدان کل و در ورژن فیوچر ادونس قابل ارائه خواهد بود.

لیست قیمت فلزیاب

خرید فلزیاب

فروش فلزیاب

خرید گنج یاب

گنجیاب

طلایاب 

گنج یاب

فلزیاب

خرید و فروش گنج یاب

جهت ارتباط با کارشناسان ما و خرید و فروش فلزیاب با ما تماس بگیرید

۰۹۳۵۵۷۰۹۲۹۲

۰۹۱۹۹۸۸۵۴۰۰

 

درباره ما Donya84

محتوا پیشنهادی

انواع طلایاب

انواع طلایاب

انواع طلایاب طلایاب ها از مزیت های بسیاری برخوردار خواهند بود و با پیشرفته تر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید